Фахова періодика

Готуємось до державної підсумкової атестації

Посібник містить усі необхідні матеріали для підготовки учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів до державної підсумкової атестації, а саме: методичні рекомендації щодо добору завдань та ситеми оцінювання; тренувальні вправи, різнорівневі і комплексні завдання, самостійні роботи, комбіновані і тестові контрольні роботи, тексти для аудіювання із системою запитань. 
Задля зручності використання всі перевірні роботи розміщені на відривних аркушах.
Матеріали посібника дозволять закріпити та зкоригувати знання учнів 4-х класів з української мови і читання, російської мови і читання, математики під час підготовки до державної підсумкової атестації.
Для вчителів початкових класів.

Підготовка до ДПА в 4 класі (для укр. шкіл). Повний комплект матеріалів для вчителя.


Пропонований методичний посібник містить матеріали для підготовки та проведення державної підсумкової атестації в 4 класі шкіл з українською мовою навчання з курсів «Математика», «Українська мова», «Читання». Він містить комбіновані контрольні роботи, тестові завдання закритого й відкритого типів. Разом із посібниками з державної підсумкової атестації для учнів книга становить повний навчально-методичний комплект із підготовки до ДПА в 4 класі.Система виховання у початковій школі (за Національною програмою виховання учнів 1-12 класів МОН України)


Посібник містить орієнтовні розробки виховних заходів у початкових класах, укладені відповідно до Національної програми виховання учнів 1-12 класів МОН України, а також тести для перевірки рівня вихованості учнів та матеріали для проведення батьківських зборів за розділами програми.
Для вчителів початкових класів, заступників директорів з НВР, вихователів ГПД.
Усе для атестації вчителя початкової школи

Посібник містить нормативно-правові документи, зокрема Положення про атестацію педагогічних працівників початкової школи, вимоги до оформлення шкільної документації стосовно атестації, теоретичні та практичні аспекти підготовки до атестації, зразки розробок відкритих уроків і виховних заходів. Збірник буде корисним кожному, хто готується до фахової атестації. Завдяки поданим у ньому матеріалам учитель зможе повністю підготуватися до атестації, правильно оформити шкільну документацію, скласти методичне портфоліо, розробит й провести відкриті уроки та позакласні заходи. Призначено для вчителів початкової школи, методистів, вихователів груп подовженого дня.


Немає коментарів:

Дописати коментар